ОБЛАСНИЙ ФІЛАРМОНІЙНИЙ ЦЕНТР ПІДСВІЧУЄТЬСЯ

2020.10.22_Zagaynyi

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний ознайомився з ходом реставрації будівлі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Роботи по реконструкції будівлі філармонійного центру, пам’ятки архітектури місцевого значення, розпочалися торік з заміни вікон і дверей на сучасні — енергозберігаючі. Під час реалізації цього року другої черги реставраційних робіт в рамках програми "Велике будівництво" відремонтовано системи водостоку, замінено покриття тротуару біля будівлі і добігає кінця реставрація екстер’єру філармонійного центру.

Під час зустрічі з генеральним директором – керівником художнім філармонійного центру Сергієм Теребуном, директором Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Олександром Левочком, будівельниками, які працюють на об’єкті, перший заступник голови облдержадміністрації мав можливість оцінити зроблене. "Те, що я бачу, мені відверто подобається, - сказав Віталій Загайний. – Фасад серйозно освіжився, він став виділятися. Тож я впевнений, що філармонійний центр може стати туристично привабливим об’єктом. Це як з вітринами: коли хтось один починає приводити її в належний стан, решта починає рівнятися на нього. Це еволюційний шлях, можливо, довгий і тривалий — коштовні речі потребують часу і ресурсів, але це правильна ідея".

Нині на фасаді філармонійного центру фахівцями ТОВ "Інгрес" встановлюються вітчизняна система підсвічування. Підсвіток філармонійного центру Віталій Загайний назвав справді "класною ноткою": "У нашому великому місті підсвічені лише церковні об’єкти, жодних "цивільних" будівель з підсвіченням немає. Філармонійний центр – перший такий об’єкт, тож нехай він буде піонером, а далі за ним будуть рухатися наступники. Тим більше, що центр відвідує велика кількість людей, які шанують мистецтво. Для нас важливо і те, щоб творчий колектив філармонійного центру, який надає глядачам якісний культурний продукт, міг пишатися приміщенням, в якому вони працюють".

Нагадаємо, загальна кошторисна вартість проєкту по реконструкції будівлі складає 15,6 млн грн. Вартість цьогорічних робіт — 6,4 млн, в тому числі — 5,8 млн з Державного фонду регіонального розвитку. Роботи з реставрації фасаду проводили спеціалісти підприємства "РемБуд-2603".

 

Прес-центр обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм


QR-Code generated with LudwigQRCode