ДО ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Третьої суботи травня відзначається День Європи в Україні. Започаткований він був, аби підкреслити стратегічний курс нашої країни на європейську інтеграцію.

21-е травня 2022 року. В День Європи вже майже три місяці Україна живе в стані війни після початку повномасштабної агресії Росії. Чернігів став північною фортецею держави, містом, де вороги зламали собі зуби. Містом-Героєм. Містом героїв! «Ніхто не спинився у нестримному русі до свободи бути Чернігівцем, бути Українцем, бути Людиною».

Перед лицем  жертовності українців, чернігівців зокрема, по-справжньому об’єдналася Європа. Підтримувала і підтримує вона нас. Допомагає як може. І в часи війни – як ніколи! – кожен розмуміє: Європа – це мир і єдність, це спільні людські цінності.

До Дня Європи в України – спільний проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру і Чернігівської регіональної дирекції НСТУ «Суспільне Чернігів». Це – про біль наш і жагу Перемоги.

Автор ідеї і керівник проєкту – заслужений діяч мистецтв України Сергій Теребун.

Режисер-постановник – Олександр Лаптій. Оператори – Микола Іванчик і Дмитро Сахон. Відеоінженер – Дмитро Сахон. Звукорежисер – Андрій Моісеєнко. Музичний редактор – Нікіта Гірня.

Текст Андрія Ясного читає Олександр Лаптій. "Мелодію ля мінор" Мирослава Скорика виконує Михайло Скидан. Актор - Микола Величко.

 

Продюсер – Артем Шелковий. Координатор проєкту – кандидат мистецтвознавства Дмитро Теребун.


QR-Code generated with LudwigQRCode