НовиниІ ТОДІ, І ЗАРАЗ — ЛИШЕ ДО ПЕРЕМОГИ!

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОВА В’ЯЧЕСЛАВА ЧАУСА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ.

ОБЕРЕЖНО: МІНИ!

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій вкотре нагадує про мінну небезпеку і про про необхідність дотримання правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

ТИМЧАСОВА ЗАБОРОНА ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ

На території Чернігівської області для населення почала діяти тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів (крім транзитних шляхів).

ПРО ЗМІНУ ЧАСУ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ

19 квітня 2022 року на території всієї Чернігівської області змінюється час комендантської години -  він буде з 21:00 до 05:00.

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ ВІДКРИЛА «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ» ДЛЯ РОДИЧІВ ЗАГИБЛИХ ВНАСЛІДОК ВІЙСЬКОВИХ ДІЙ РФ

Національна поліція України відкрила «гарячу лінію» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф. Запам’ятайте номер 0 894 201 867!

ЗАГИНУВ СЕРГІЙ КУРІЛКО

Під час бомбардування Чернігова рашистськими нелюдами загинув артист Академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди» Сергій Курілко. Про це сьогодні повідомив художній керівник та головний диригент колективу, заслужений діяч мистецтв України Сергій Вовк.

УРЯД ЗАПУСКАЄ ПРОГРАМУ ПІДТРИМКИ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

На виконання завдання Президента України Уряд сьогодні, 21 березня 2022 року, запускає комплексну програму підтримки переселенців.

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ТРИВАТИМЕ З 20:00 ДО 6:00

Відсьогодні, 21 березня 2022 року, комендантська година на Чернігівщині триватиме з 20:00 до 6:00.